Олімпійський парк в м.Сочі

Олімпійський парк в м.Сочі
Олімпійський парк в м.Сочі

Інвестиційні дані

Ім'я: Олімпійський парк в м.Сочі
Місцезнаходження: Сочі, Росія, Russia
Інвестор: Російська Федерація
Завершення: 2013

Проект

Олімпійський парк був побудований в Сочі для проведення зимових Олімпійських і Параолімпійських ігор 2014 року. Він знаходиться в Імеретинській низовині Адлерівського району міста Сочі, на березі Чорного моря, на відстані близько 4 км від кордону з Абхазією.
На території Олімпійського парку знаходиться головний олімпійський стадіон, на якому відбувалась церемонія відкриття і закриття ігор, спортивні об'єкти, на яких проходили змагання з таких видів спорту як хокей, фігурне катання, керлінг та ковзанярський спорт, а також тренувальні зали, олімпійське село, міжнародний центр телерадіомовлення та інші об'єкти.
Парк був спроектований таким чином, щоб всі об'єкти знаходилися недалеко один від одного. Вони розташовані навколо водяного басейну, що містить фонтан " WatersoftheOlympicPark ", розроблений фахівцем з водопостачання з Каліфорнії (його дизайн використовувався під час Зимових Олімпійських ігор у Солт-Лейк-Сіті у 2012 році). ). Діаметр фонтану становить 5,3 м, а його потужність – понад 2,5 тис. л. Він має більше 250 насадок і системи водопостачання, які дозволяють створювати ефекти туману та хореографічні водні вистави, адаптовані під музику.
Будівництво комплексу розпочалося в 2007 році. Більшість будинків було завершено до 2013 року. Загальні витрати, пов'язані з організацією Олімпіад 2014 року в Сочі, склали 54 млрд. дол. США.

Використані продукти

Приклади застосування