Ліонський олімпійський парк

Ліонський олімпійський парк
Ліонський олімпійський парк

Інвестиційні дані

Ім'я: Ліонський олімпійський парк
Місцезнаходження: Десін-Шарп'є/Ліон, Франція, France
Інвестор: OLGroupeKonstruktor: VinciSA
Завершення: 2016

Проект

Олімпійський парк Ліону, також відомий як GrandStade і StadedesLumières, – це стадіон на 59 186 місць, розташований у передмісті Ліону, належить Французькому футбольному клубу OlympiqueLyonnais в Десін-Шарп'є і був відкритий у січні 2016 року замість попереднього, StadedeGerland.

У 2019 році на стадіоні планується проведення Чемпіонат світу з футболу для жінок.

1 серпня 2008 року голова клубу OlympiqueLyonnais Жан-Мішель Аулаш оголосив про створення нового стадіону на 60 тисяч. місць, під робочою назвою OL Land.  Об’єкт мав розташуватися на площі 50 га землі в місті Десіне, до складу проекту входили сучасні спортивні споруди, два готелі, розважальний центр та офіси.

У 2008 році проект був схвалений урядом Франції. Його реалізація розпочалася, з упевненістю, що будівництво стадіону буде завершено до 2015 року, і дозволить провести хоча б частину матчів сезону під час підготовки до Євро-2016.

У вересні 2009 року у засобах масової інформації повідомили, що Федерація футболу Франції обрала "OL Land" як один з дванадцяти стадіонів, зазначених Францією для проведення Євро-2016, а через два місяці цей стадіон був  офіційно затверджений, як одна з площадок для Євро-2016.
Після формування ландшафтної архітектури в 2012 році,  будівництво розпочалося влітку 2013 року.

Ліон зіграв свій перший матч на новому стадіоні 9 січня 2016 року, вигравши 4: 1 з Труа в першому дивізіоні.

 

Використані продукти

Приклади застосування