Торгова марка Rawlplug

Протягом століття бренд RAWLPLUG є синонімом інновацій, надійності і безпеки

З початку свого існування ТМ Rawlplug робить акцент на якість та інноваційність своїх продуктів, розвиваючи дослідні центри в Глазго, Вроцлаві і Ланцуті. У пошуках новаторських рішень, колективи досвідчених інженерів проектують продукти для різного типу основ і застосувань. Передові рішення Rawlplug, що знаходять послідовників в усьому світі, понад 100 років визначають напрям розвитку на ринку кріплень.

Продукти Rawlplug сьогодні застосовуються у будівництві, енергетиці, автомобілебудуванні, в машинобудівній, електротехнічній та гірничодобувній промисловості, у будівництві доріг і охоплюють близько 300 тис. товарних позицій, поділених на три головні групи : Кріплення, З’єднання, Інструмент.

Традицію інноваційності Rawlplug продовжує через безперервні дослідження та розвиток технологій і процесів, які мінімізують впливи на зовнішнє середовище, забезпечуючи збалансований розвиток діяльності фірми.

Завдяки орієнтованості на клієнта, політиці інноваційних рішень та збалансованому розвитку, продукти Rawlplug знаходять щораз більше визнання в світі, а торгова марка здобуває назву торгової марки Першого вибору.