Торгова марка Modeco

Ручний та електроінструмент хорошої якості за доступною ціною

Вже понад 25 років споживачі довіряють ТМ MODECO. З початку свого існування ця торгова марка пов’язана з якісним ручним  та електроінструментом, який відрізняється міцністю, стійкістю до механічного пошкодження та естетичним виглядом.

В даний час, MODECO поєднує в собі три сегмента продуктів, діапазон яких розроблений з урахуванням потреб різноманітних груп користувачів:

MODECO Expert  – рішення для вимогливих професіоналів та майстрів.

Modeco Expert – це, динамічно зростаюча  марка ручного та електроінструменту, яка пропонує  ретельно підібраний інструмент, виготовлений як в Європі, так і на Далекому Сході. Expert – це основний ручний інструмент, такий як викрутки та щипці, а також високоякісний будівельний, механічний й вимірювальний інструмент, а також засоби безпеки.

Ручний та електроінструмент Modeco Expert призначений  для професіоналів та майстрів.

Відмінні риси марки Modeco Expert це – широкий асортимент, висока якість, довговічність та ергономічність. Багаторічний досвід роботи команди, що створював пропозицію, гарантує визнання очікувань споживача.

Modeco Home – набір інструментів, необхідних для дому.

Modeco Home  це – ручний інструмент, необхідний для кожного будинку, допоможе майстрам, які шукають недорогий інструмент :  щипці, молотки, кельні, шпателі, терки. Його можна використовувати для відновлення домашніх несправностей, ремонту велосипеда чи іншого обладнання, а також для реконструкції ванної кімнати або проведення невеликих ремонтних робіт.

Відмінні риси марки Modeco Home це – гарна якість, естетика та приваблива ціна.

Modeco Garden – приємна робота в саду та городі.

Modeco Garden – це торгова марка для тих, хто любить працювати в саду.

Гарна якість, естетика та привабливий дизайн роблять інструмент Modeco Garden надійним та популярним. Modeco Garden відрізняється своєю привабливою ціною та широким асортиментом.